Wij staan altijd voor u klaar.

Linda Wes

Linda Wes

Algemeen Directeur

T. +31 (0)6 34 102 461
wes@prowind.com

Jörn Maathuis

Jörn Maathuis

Directeur Projectontwikkeling

T. +31 (0)6 34 102 467
maathuis@prowind.com

Tim Logtenberg

Tim Logtenberg

Projectmanager Duurzame Energie

T. +31 (0)6 34 102 437
logtenberg@prowind.com

Frederique Wiertsema

Frederique Wiertsema

Locatie Ontwikkelaar Duurzame Energie

T. +31 (0)6 28749102
wiertsema@prowind.com

Karin van Daalen

Karin van Daalen

Office professional

T. +31 (0)6 57 804 423
vandaalen@prowind.com

Yvonne Teutscher

Yvonne Teutscher

Controller

T. +31 (0)6 28 378 095
teutscher@prowind.com

Roy Reimering

Roy Reimering

Projectmanager: geniet van zijn ouderschapsverlof

T. +31 (0)6 34 104 139
reimering@prowind.com